skip to Main Content
[email protected] | Zákaznícka podpora +421 948 736 022 CZ SK PL

Apartmány Belvedere - Seget Vranjica

načítám termíny ...

Nie je na sklade

Apartmány Belvedere – Seget Vranjica***

Rezervujte online

 • 5–7 nocí v apartmánoch Belvedere***
 • Animačné programy v areáli s programom pre deti aj dospelých
 • Ubytovanie len 50–100 metrov od pláže
 • Stravovanie vlastné s možnosťou dokúpenia raňajok
 • Vlastná alebo autobusová doprava
 • Výlety po okolí – historické mestečko Trogir, dedinka Marnia s rovnomenným zálivom

Ideálna dovolenka pre rodiny s deťmi v blízkosti pláže v apartmánoch Belvedere***

 • 5–7 nocí v apartmánoch Belvedere***
 • Animačné programy v areáli s programom pre deti aj dospelých
 • Ubytovanie len 50–100 metrov od pláže
 • Stravovanie vlastné s možnosťou dokúpenia raňajok
 • Vlastná alebo autobusová doprava
 • Výlety po okolí – historické mestečko Trogir, dedinka Marnia s rovnomenným zálivom

Malé stredisko ideálne pre kľudnú rodinnú dovolenku

Seget Vranjica je malá, turistická dedinka, ktorú nájdeme 5 km severne od Trogiru. Ak hľadáte kľudné miesto pre rodinnú dovolenku, bez návalu turistov, Seget Vranjica je ideálnou voľbou. Oblasť charakterizujú zátoky s kamenistými a okruhliakovými plážami, bujnou stredomorskou vegetáciou a krásnymi, starými vinohradmi a olivovými hájmi. 

Ubytovanie v rezorte Belvedere

Kaskádovito položené apartmány, obklopené borovicami, sa nachádzajú v turistickom stredisku Seget Vranjica. Komplex apartmánov je vybavený vlastnou recepciou, reštauráciami, plážovým koktail barom, Šport barom, obchodom a malou predajňou suvenírov. Ďalej je k dispozícií trezor (na recepcií), WiFi (v lobby, supermarkete a reštauráciách) a parkovisko v tieni lesa, neďaleko apartmánov (obmedzená kapacita). O zábavu sa vám postará animačný program, ktorý je k dispozícií od 1. 5. do 30. 9., ďalej si môžete zahrať tenis, stolný tenis, zaplávať si v bazéne, užiť si vodné športy a v hlavnej sezóne sa môžete tešiť na živú hudbu.

Apartmán typu 2+2 (33 m2) – pre 2 až 4 osoby

Apartmán je vybavený vlastným sociálnym zariadením, spálňou s dvomi lôžkami, obývacou izbou s kuchynkou a 2 prístelkami (jedna formou rozkladacieho kresla, je vhodná len pre dieťa do 11,99 rokov), klimatizáciou, SAT/TV a terasou. Apartmány sa nachádzajú na prízemí.

Apartmán typu 4+2 (43 m2) – pre 4 až 6 osôb

Apartmán je vybavený vlastným sociálnym zariadením, 2 spálňami s dvomi lôžkami, obývacou izbou s kuchynkou a 2 prístelkami (jedna formou rozkladacieho kresla, je vhodná len pre dieťa do 11,99 rokov), klimatizáciou, SAT/TV a balkónom. Apartmány sa nachádzajú na 1. poschodí.

Stravovanie

 • Stravovanie prebieha vo vlastnej réžií
 • Možnosť dokúpenia raňajok na mieste (nutné objednať pri rezervácií v CK) – 10 €/dospelá os./deň, 7 €/deti do 11,99 rokov/deň

Pláž len 50–100 m od apartmánov

Okruhliaková pláž je vzdialená približne 50–100 m od apartmánov, podľa konkrétne prideleného apartmánu. Pláž je 500 m dlhá a nájdete na nej sprchy a prezliekacie kabínky. Plážové ležadlá a slnečníky sú na pláži k požičaniu a za poplatok. Ďalej sa na pláži nachádza plážový bar, reštaurácia a la carte a detský kútik. Aj tu sú k dispozícií vodné športy ako vodné lyže, vozenie sa na banáne alebo kajaku.

Šport, zábava a výlety

Šport

Priamo v areáli sú k dispozícií 4 tenisové kurty, 2 hracie plochy pre boccia (hra podobná francúzskemu petanque určená pre telesne postihnutých), 4 vonkajšie pingpongové stoly a minigolf. Pre dospelých sú prichystané aktivity ako vodný aerobik, rôzne druhy cvičení (yogilates, strečing) alebo lukostreľba. V areáli si taktiež môžete zahrať futbal, volejbal a basketbal. V ponuke sú aj vodné športy. Približne 3 km ďaleko sa nachádza „cesta zdravia“.

Zábava

V areáli Belvedere je pre hostí pripravený animačný program, ktorý sa postará o aktívnu a zaujímavú dovolenku. Deťom aj dospelým sú ponúkané rôzne denné aj večerné aktivity. Deti tu čaká miniklub, kde si môžu užiť mnoho zábavných a vzdelávacích hier v spoločnosti vrstovníkov. Často sa konajú hudobné večery.

Tipy na výlety

Možností na výlety je tu naozaj mnoho. Len 5 km od dedinky Seget Vranjica sa nachádza historické mesto Trogir, ktoré je zapísané na zozname UNESCO. Historické jadro tohto mestečka sa nachádza na malinkom ostrovčeku medzi ostrovom Čiovo a pevninou. Samotné mestečko sa rozprestiera ako na ostrove Čiovo, tak na pevnine. V historickom jadre, ktoré je obklopené opevnením z 13.–16. storočia, Vás čaká množstvo pamiatok. Za zmienku stojí aj zvyšok hradieb s pevnosťou Kamerlengo, obranná veža svätého Mareka alebo Morská a Pevninská brána. Približne 4 km ďaleko nájdete dedinku Marina s rovnomenným zálivom. Dominantou tejto dedinky je mohutná obranná veža, ktorá bola postavená v 16.–17. storočí na obranu pred Osmanmi. Po rekonštrukcií je v nej umiestnený luxusný hotel s reštauráciou. Ak vás neodradí väčšia vzdialenosť, môžete navštíviť Šibenik, Split alebo Primošten.

Dôležité informácie

 • Check in od 15.00 hod., check out do 10.00 hod.
 • Detská postieľka na vyžiadanie vopred u CK 5 €/deň – platí sa na mieste
 • Povinný poplatok za záverečné upratovanie 40 €/apt. – platí sa na mieste
 • Povinná pobytová taxa cca 1,5 €/deň, deti do 11,99 rokov zdarma – platí sa na mieste
 • Povinný registračný poplatok 1 €/os. bez ohľadu na vek
 • Domáce zvieratá sú povolené a vyžiadanie vopred u CK, poplatok 5 €/deň – platí sa na mieste
 • Možnosť dokúpenia raňajok 10 €/deň dospelý, 7 €/deň deti do 11,99 rokov
 • Doprava vlastná alebo autobusová
 • Autobusová doprava možná len pri ubytovaní od soboty do soboty
 • Parkovanie možné na centrálnom parkovisku zdarma
 • Cestovať môžete s platným OP
 • Deti musia mať platný OP alebo vlastný cestovný pas
 • WiFi pripojenie – CK neručí za kvalitu pripojenia WiFi a za prípadné výpadky

17. 9. 2020

Galéria

Zájazd nemá žiadne voľné termíny.

Miesto ubytovanie – Apartmány Belvedere

Celkové hodnotenie 78,5 % (Hodnotenie 13×)

Delegát
42,9 %
Ubytovanie
82,3 %
Doprava
81,3 %

Položte otázku k ponuke

Spôsoby platby, zálohy a doplatky

Vieme, že keď kupujete dovolenku napríklad až pol roka dopredu (typický nákup letnej dovolenky v zime), je fajn platbu za dovolenku rozložiť. Preto u nás nemusíte platiť celú čiastku ihneď. Platba je rozdelená na zálohu a doplatok. K zálohe resp. k prvej platbe je vždy pripočítané prípadné cestovné poistenie. Rozloženie platby sa líši podľa typu zájazdu a času od vytvorenia rezervácie do odjazdu (ak je odjazd skôr ako 30 dní od vytvorenia rezervácie, zpravidla budete platiť celú čiastku zájazdu).

Zálohy a doplatky

Ako bude platba rozdelená, určuje typ zájazdu a obdobie, kedy ho rezervujete.

Letná dovolenka

Rezervácie vytvorené do polovice februára

 • Záloha 58 €/osoba alebo 116 €/ apartmán do 3 dní od podpísania zmluvy
 • Polovica doplatku do konca februára
 • Zostatok najneskôr 30 dní pred odjazdom

Rezervácie vytvorené od marca do konca letnej sezóny

 • Záloha 50 % z ceny zájazdu do 3 dní od podpísania zmluvy
 • Doplatok najneskôr 30 dní pred odjazdom

Zimná dovolenka

 • Záloha 50 % z ceny zájazdu do 3 dní od podpísania zmluvy
 • Doplatok najneskôr 30 dní pred odjazdom

Poznávacie zájazdy

 • Záloha 50 % z ceny zájazdu do 3 dní od podpísania zmluvy
 • Doplatok najneskôr 30 dní pred odjazdom

Wellness Slovinsko

 • Záloha 50 % z ceny zájazdu do 3 dní od podpísania zmluvy
 • Doplatok najneskôr 30 dní pred odjazdom

Spôsoby platby

Platiť môžete kartou online, bezhotovostným prevodom alebo v hotovosti na pobočke

Rýchla platba kartou

Pri platbe kartou sa vyhnete prepadnutiu splatnosti prvej platby (platby bankovým príkazom sú napr. počas víkendu dlhšie, a tak sa môže stať, že platba nedorazí včas, Váš termín sa uvoľní k predaju a môže ho kúpiť niekto iný)

Platba bankovým prevodom

Pri vytvorení rezervácie dostanete platobné informácie a pokyny k platbe. Tento spôsob platby je samozrejme bezpečný, ale trvá dlhší čas (riziko prepadnutia rezervácie a menších komplikácií, ak platba nepríde včas).

Storno a odstúpenie od zmluvy

Môže sa stať, že sa nebudete môcť zúčastniť zájazdu. Ak sa to stane po zaplatení zálohy, riadi sa odstúpenie od zmluvy Obchodnými podmienkami a v závislosti na čase do odjazdu Vám bude účtovaný storno poplatok (vždy je to min. 15 % celkovej ceny zájazdu).

Apartmány Belvedere – Seget Vranjica***

Rezervujte online

Vyberte si termín a jednoducho si ho rezervujte online. Ak máte otázky alebo chcete nákup uskutočniť po telefóne, volajte na tel .: 948 736 022, radi Vám poradíme

Ostatné informácie

Tento zájazd sa riadi v zmysle zákona č. 159/1999 Sb. ČR, o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Všetky potrebné podklady podľa tohto zákona sú uvedené v daných ponukách, čo je popis hotela, kategória, cenové podmienky atď. Tieto informácie udávajú usporadúvajúce cestovné kancelárie. Usporiadanie zájazdu sa riadi podľa všeobecných podmienok organizujúcej cestovnej kancelárie, ktoré dostanete od predajcu. Usporidateľom tohto zájazdu je CK České kormidlo, s.r.o, IČ: 26785871. V súlade so zákonom č. 159/1999 Sb. ČR a všeobecnými podmienkami vychádzajúcimi z tohto zákona a zo zákona č. 89/2012 Sb. ČR, občanského zákoníku, má každá cestovná kancelária možnosť v prípade nepredvídateľných udalostí zmeniť podmienky usporiadania zájazdu.

Veľmi nízke zálohy a žiadne storno poplatky, ak budú potrebné testy, karanténa alebo ak bude platiť vládne neodporúčanie cestovať do cieľovej destinácie. Záruka Českého kormidla platí na väčšinu zájazdov.. Viac

Nové podmienky

Férová záloha a doplatok pred dovolenkou

Záloha a splátky

Platba za dovolenku je rozdelená na zálohu od 58 €/os. a doplatky, ktoré budete platiť až pred odjazdom

Výhodné cestovné poistenie

Ku každému zájazdu si môžete prikúpiť cestovné poistenie vrátane poistenia storna zájazdu

Zákaznícka podpora

Ak budete volať ohľadom už vytvorenej objednávky, pripravte si jej číslo. Dopyt na nekonkrétne ubytovanie posielajte mailom na [email protected]

+421 948 736 022

Online rezervácie, mail alebo zákaznícka linka:

Po–Št: 8.00–17.30
Pia: 8.00–17.00
So, Ne: Zatvorené

Neprehliadnite

First minute

Apartmány Belvedere – Seget Vranjica***

69,33  od 67,30 /os.

Zakúpené 35×
 • 5–7 nocí v apartmánoch Belvedere***
 • Animačné programy v areáli s programom pre deti aj dospelých
 • Ubytovanie len 50–100 metrov od pláže
 • Stravovanie vlastné s možnosťou dokúpenia raňajok
 • Vlastná alebo autobusová doprava
 • Výlety po okolí – historické mestečko Trogir, dedinka Marnia s rovnomenným zálivom
Zájazd nemá žiadne voľné termíny.

Ideálna dovolenka pre rodiny s deťmi v blízkosti pláže v apartmánoch Belvedere***

 • 5–7 nocí v apartmánoch Belvedere***
 • Animačné programy v areáli s programom pre deti aj dospelých
 • Ubytovanie len 50–100 metrov od pláže
 • Stravovanie vlastné s možnosťou dokúpenia raňajok
 • Vlastná alebo autobusová doprava
 • Výlety po okolí – historické mestečko Trogir, dedinka Marnia s rovnomenným zálivom

Malé stredisko ideálne pre kľudnú rodinnú dovolenku

Seget Vranjica je malá, turistická dedinka, ktorú nájdeme 5 km severne od Trogiru. Ak hľadáte kľudné miesto pre rodinnú dovolenku, bez návalu turistov, Seget Vranjica je ideálnou voľbou. Oblasť charakterizujú zátoky s kamenistými a okruhliakovými plážami, bujnou stredomorskou vegetáciou a krásnymi, starými vinohradmi a olivovými hájmi. 

Ubytovanie v rezorte Belvedere

Kaskádovito položené apartmány, obklopené borovicami, sa nachádzajú v turistickom stredisku Seget Vranjica. Komplex apartmánov je vybavený vlastnou recepciou, reštauráciami, plážovým koktail barom, Šport barom, obchodom a malou predajňou suvenírov. Ďalej je k dispozícií trezor (na recepcií), WiFi (v lobby, supermarkete a reštauráciách) a parkovisko v tieni lesa, neďaleko apartmánov (obmedzená kapacita). O zábavu sa vám postará animačný program, ktorý je k dispozícií od 1. 5. do 30. 9., ďalej si môžete zahrať tenis, stolný tenis, zaplávať si v bazéne, užiť si vodné športy a v hlavnej sezóne sa môžete tešiť na živú hudbu.

Apartmán typu 2+2 (33 m2) – pre 2 až 4 osoby

Apartmán je vybavený vlastným sociálnym zariadením, spálňou s dvomi lôžkami, obývacou izbou s kuchynkou a 2 prístelkami (jedna formou rozkladacieho kresla, je vhodná len pre dieťa do 11,99 rokov), klimatizáciou, SAT/TV a terasou. Apartmány sa nachádzajú na prízemí.

Apartmán typu 4+2 (43 m2) – pre 4 až 6 osôb

Apartmán je vybavený vlastným sociálnym zariadením, 2 spálňami s dvomi lôžkami, obývacou izbou s kuchynkou a 2 prístelkami (jedna formou rozkladacieho kresla, je vhodná len pre dieťa do 11,99 rokov), klimatizáciou, SAT/TV a balkónom. Apartmány sa nachádzajú na 1. poschodí.

Stravovanie

 • Stravovanie prebieha vo vlastnej réžií
 • Možnosť dokúpenia raňajok na mieste (nutné objednať pri rezervácií v CK) – 10 €/dospelá os./deň, 7 €/deti do 11,99 rokov/deň

Pláž len 50–100 m od apartmánov

Okruhliaková pláž je vzdialená približne 50–100 m od apartmánov, podľa konkrétne prideleného apartmánu. Pláž je 500 m dlhá a nájdete na nej sprchy a prezliekacie kabínky. Plážové ležadlá a slnečníky sú na pláži k požičaniu a za poplatok. Ďalej sa na pláži nachádza plážový bar, reštaurácia a la carte a detský kútik. Aj tu sú k dispozícií vodné športy ako vodné lyže, vozenie sa na banáne alebo kajaku.

Šport, zábava a výlety

Šport

Priamo v areáli sú k dispozícií 4 tenisové kurty, 2 hracie plochy pre boccia (hra podobná francúzskemu petanque určená pre telesne postihnutých), 4 vonkajšie pingpongové stoly a minigolf. Pre dospelých sú prichystané aktivity ako vodný aerobik, rôzne druhy cvičení (yogilates, strečing) alebo lukostreľba. V areáli si taktiež môžete zahrať futbal, volejbal a basketbal. V ponuke sú aj vodné športy. Približne 3 km ďaleko sa nachádza „cesta zdravia“.

Zábava

V areáli Belvedere je pre hostí pripravený animačný program, ktorý sa postará o aktívnu a zaujímavú dovolenku. Deťom aj dospelým sú ponúkané rôzne denné aj večerné aktivity. Deti tu čaká miniklub, kde si môžu užiť mnoho zábavných a vzdelávacích hier v spoločnosti vrstovníkov. Často sa konajú hudobné večery.

Tipy na výlety

Možností na výlety je tu naozaj mnoho. Len 5 km od dedinky Seget Vranjica sa nachádza historické mesto Trogir, ktoré je zapísané na zozname UNESCO. Historické jadro tohto mestečka sa nachádza na malinkom ostrovčeku medzi ostrovom Čiovo a pevninou. Samotné mestečko sa rozprestiera ako na ostrove Čiovo, tak na pevnine. V historickom jadre, ktoré je obklopené opevnením z 13.–16. storočia, Vás čaká množstvo pamiatok. Za zmienku stojí aj zvyšok hradieb s pevnosťou Kamerlengo, obranná veža svätého Mareka alebo Morská a Pevninská brána. Približne 4 km ďaleko nájdete dedinku Marina s rovnomenným zálivom. Dominantou tejto dedinky je mohutná obranná veža, ktorá bola postavená v 16.–17. storočí na obranu pred Osmanmi. Po rekonštrukcií je v nej umiestnený luxusný hotel s reštauráciou. Ak vás neodradí väčšia vzdialenosť, môžete navštíviť Šibenik, Split alebo Primošten.

Dôležité informácie

 • Check in od 15.00 hod., check out do 10.00 hod.
 • Detská postieľka na vyžiadanie vopred u CK 5 €/deň – platí sa na mieste
 • Povinný poplatok za záverečné upratovanie 40 €/apt. – platí sa na mieste
 • Povinná pobytová taxa cca 1,5 €/deň, deti do 11,99 rokov zdarma – platí sa na mieste
 • Povinný registračný poplatok 1 €/os. bez ohľadu na vek
 • Domáce zvieratá sú povolené a vyžiadanie vopred u CK, poplatok 5 €/deň – platí sa na mieste
 • Možnosť dokúpenia raňajok 10 €/deň dospelý, 7 €/deň deti do 11,99 rokov
 • Doprava vlastná alebo autobusová
 • Autobusová doprava možná len pri ubytovaní od soboty do soboty
 • Parkovanie možné na centrálnom parkovisku zdarma
 • Cestovať môžete s platným OP
 • Deti musia mať platný OP alebo vlastný cestovný pas
 • WiFi pripojenie – CK neručí za kvalitu pripojenia WiFi a za prípadné výpadky

17. 9. 2020

Miesto ubytovanie – Apartmány Belvedere

Celkové hodnotenie 78,5 % (Hodnotenie 13×)

Delegát
42,9 %
Ubytovanie
82,3 %
Doprava
81,3 %

Spôsoby platby, zálohy a doplatky

Vieme, že keď kupujete dovolenku napríklad až pol roka dopredu (typický nákup letnej dovolenky v zime), je fajn platbu za dovolenku rozložiť. Preto u nás nemusíte platiť celú čiastku ihneď. Platba je rozdelená na zálohu a doplatok. K zálohe resp. k prvej platbe je vždy pripočítané prípadné cestovné poistenie. Rozloženie platby sa líši podľa typu zájazdu a času od vytvorenia rezervácie do odjazdu (ak je odjazd skôr ako 30 dní od vytvorenia rezervácie, zpravidla budete platiť celú čiastku zájazdu).

Zálohy a doplatky

Ako bude platba rozdelená, určuje typ zájazdu a obdobie, kedy ho rezervujete.

Letná dovolenka

Rezervácie vytvorené do polovice februára

 • Záloha 58 €/osoba alebo 116 €/ apartmán do 3 dní od podpísania zmluvy
 • Polovica doplatku do konca februára
 • Zostatok najneskôr 30 dní pred odjazdom

Rezervácie vytvorené od marca do konca letnej sezóny

 • Záloha 50 % z ceny zájazdu do 3 dní od podpísania zmluvy
 • Doplatok najneskôr 30 dní pred odjazdom

Zimná dovolenka

 • Záloha 50 % z ceny zájazdu do 3 dní od podpísania zmluvy
 • Doplatok najneskôr 30 dní pred odjazdom

Poznávacie zájazdy

 • Záloha 50 % z ceny zájazdu do 3 dní od podpísania zmluvy
 • Doplatok najneskôr 30 dní pred odjazdom

Wellness Slovinsko

 • Záloha 50 % z ceny zájazdu do 3 dní od podpísania zmluvy
 • Doplatok najneskôr 30 dní pred odjazdom

Spôsoby platby

Platiť môžete kartou online, bezhotovostným prevodom alebo v hotovosti na pobočke

Rýchla platba kartou

Pri platbe kartou sa vyhnete prepadnutiu splatnosti prvej platby (platby bankovým príkazom sú napr. počas víkendu dlhšie, a tak sa môže stať, že platba nedorazí včas, Váš termín sa uvoľní k predaju a môže ho kúpiť niekto iný)

Platba bankovým prevodom

Pri vytvorení rezervácie dostanete platobné informácie a pokyny k platbe. Tento spôsob platby je samozrejme bezpečný, ale trvá dlhší čas (riziko prepadnutia rezervácie a menších komplikácií, ak platba nepríde včas).

Storno a odstúpenie od zmluvy

Môže sa stať, že sa nebudete môcť zúčastniť zájazdu. Ak sa to stane po zaplatení zálohy, riadi sa odstúpenie od zmluvy Obchodnými podmienkami a v závislosti na čase do odjazdu Vám bude účtovaný storno poplatok (vždy je to min. 15 % celkovej ceny zájazdu).

Rezervujte online

Vyberte si termín a jednoducho si ho rezervujte online. Ak máte otázky alebo chcete nákup uskutočniť po telefóne, volajte na tel .: 948 736 022, radi Vám poradíme

Ostatné informácie
Tento zájazd sa riadi v zmysle zákona č. 159/1999 Sb. ČR, o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Všetky potrebné podklady podľa tohto zákona sú uvedené v daných ponukách, čo je popis hotela, kategória, cenové podmienky atď. Tieto informácie udávajú usporadúvajúce cestovné kancelárie. Usporiadanie zájazdu sa riadi podľa všeobecných podmienok organizujúcej cestovnej kancelárie, ktoré dostanete od predajcu. Usporidateľom tohto zájazdu je CK České kormidlo, s.r.o, IČ: 26785871. V súlade so zákonom č. 159/1999 Sb. ČR a všeobecnými podmienkami vychádzajúcimi z tohto zákona a zo zákona č. 89/2012 Sb. ČŘ, občanského zákoníku, má každá cestovná kancelária možnosť v prípade nepredvídateľných udalostí zmeniť podmienky usporiadania zájazdu.

Zákaznícka podpora

Volajte, ak chcete doplňujúce informácie o ponukách alebo potrebujete poradiť s nákupom. Naša zákaznícka podpora sa Vám bude ochotne venovať!

Dopytu na nekonkrétne ubytovanie zasielajte prosím na e-mail: [email protected]

948 736 022

Pracovní doba
Po–Čt 7.00–20.00
Otevřeno do 18.00 hod, dále jen mail nebo tel.

Pá 7.00–17.00
So 9.00–17.00
Ne 15.00–20.00
Podpora pouze online (kancelář je zavřená)