+421 948 736 022

Zákaznícka podpora

Ak budete volať kvôli vytvorenej objednávke, pripravte si prosím jej číslo (variabilný symbol). Požiadavky na nekonkrétne ubytovanie posielajte na [email protected]

Po–Št: 8.00–18.00
Pia: 8.00–17.00
So, Ne: Zatvorené

Pošli nám svoj životopis

[contact-form-7 id=”8469″ title=”Práca dopyt”]

Ponuka práce v CK České kormidlo (Brno)

Sme česká cestovná kancelária a od roku 2002 sa staráme o to, aby si ľudia oddýchli od svojich denných starostí. CK České kormidlo dnes patrí medzi 10 najväčších cestovných kancelárií v Českej republike. Špecializujeme sa na letné pobytové zájazdy v Taliansku a Chorvátsku, zimné lyžiarske zájazdy v Taliansku a poznávacie zájazdy s autobusovou dopravou po celej Európe. Posledné roky rastieme a hľadáme do nášho tímu ďalšie posily – pridaj sa k nám!

Voľné miesta

Referent predaja pre Slovensko

Predaj letnej dovolenky (Chorvátsko, Taliansko) slovenským klientom na webe ceskekormidlo.sk z brnenských kancelárií CK České kormidlo

Náplň práce

  • Pasivný predaj zájazdov slovenským klientom (call centrum)
  • Komunikácia s klientmi (telefón, email, chat)
  • Vytváranie ponúk na základe dopytu
  • Príjem a spracovanie objednávok
  • Spracovanie a prijímanie cestovných zmlúv
  • Preklady slovenských popisov zájazdov do slovenčiny
  • Administratíva v rezervačnom systéme
  • Občasné zadávanie zájazdov do systému (sezónne)
  • Zhruba raz za štvrť roka víkendová služba

Ponúkame

  • Zamestnanie v rastúcej cestovnej kancelárii
  • Pracovná zmluva na dobu neurčitú
  • Zodpovedajúce mzdové ohodnotenie + prémie
  • 22 dní dovolenky
  • Mladý kolektív, neformálne prostredie
  • Vedenie s osobným prístupom
  • Nové kancelárie v Brne
  • Zľavy na dovolenku
  • Káva, zmrzlina alebo čaj na pracovisku zadarmo
  • Teambuildingové akcie, oslavy, stretnutia
  • Nástup možný ihneď

požadujeme

  • Minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
  • Slovenskú jazyk (ideálne rodený Slovák žijúci v Brne)
  • Prax v cestovnom ruchu výhodou
  • Cudzí jazyk výhodou (angličtina, taliančina, chorvátčina, poľština, nemčina)
  • Príjemné vystupovanie a skvelé komunikačné schopnosti
  • Kultivovaný hovorený i písomný prejav
  • Rýchla obsluha PC (MS Office – Outlook, Word, Excel, internet)
  • Empatia, spoľahlivosť, zodpovednosť
  • Ochota učiť sa novým veciam

Nič pre Teba?

Zdieľaj, treba sa nájde niekto medzi priateľmi, ďakujeme!

Prečo pracovať v CK České kormidlo

  Sme česká cestovná kancelária a klientov vozíme na dovolenku od roku 2002
  Špecializujeme sa na Chorvátsko a Taliansku, predávame letnú aj zimnú dovolenku
  Vieme oceniť výsledky – čakaj bonusy, nanuky, zamestnanecké zľavy a 22 dní dovolenky
  Máme vlastnú autobusovú dopravu (Autokarem.cz) a brúsime si zuby na zahraničné trhy
  Sídlime v nových kanceláriách, sme priateľský kolektív a nepotrpíte si na formality

Nejsme zkamenělá cestovka s jedním upoceným autobusem. Poslední roky zažíváme nebývalý růst, nakupujeme nové kapacity, nové autobusy a expandujeme na zahraniční trhy. Proč se nám daří? Protože děláme svoji práci poctivě a za těch 16 let už víme, jak na to – přidej se k nám a my Tě to naučíme.

Aleš Polišenský, majiteľ CK České kormidlo