skip to Main Content
[email protected] | Zákaznícka podpora +421 948 736 022 CZ SK PL

Máte kredit alebo poukaz Lex Voucher? Informácie o možnostiach uplatnenia nájdete tu

Záloha len 40 € | Zima

Rezervujte si lyžovačku! Zaplatíte symbolickú zálohu 40 € za každú osobu v objednávke, prvý doplatok 40 €/os. zaplatíte do 1.11.2020 a zostatok ceny bude mať splatnosť až mesiac pred odjazdom. 

Nové podmienky

Symbolická záloha a kamarátsky splátkový kalendár*

Záloha 40 €

Záloha platí na každú osobu v objednávke a zaplatíte ju pri podpise cestovnej zmluvy.

1. doplatok v novembri

Prvý doplatok so splatnosťou 1.11.2020 je presne 40 € za každú osobu na cestovnej zmluve

Doplatok pred odjazdom

Doplatok do celkovej ceny zájazdu budete platiť až mesiac pred odjazdom na dovolenku 

Žiadna finta

Naša záloha možno nie je „šikovná“, ale je férová. Od kormidla nečakajte skrytú pôžičku alebo iné finty!

*Ak máte u kormidla kredit, bude sa automaticky postupne uplatňovať podľa splátkového kalendára

Časté otázky

Pozrite na časté otázky, kým budete volať alebo písať

Túto akciu je možné využiť na rezerváciu akejkoľvek zimnej dovolenky v Taliansku, Rakúsku alebo Slovinsku. Akcia platí do odvolania a cestovná kancelária si vyhradzuje právo splátkový kalendár pred podpisom cestovnej zmluvy individuálne meniť. 

Cena poistenia nie je zahrnutá v zálohe. Pri podpise cestovnej zmluvy zaplatíte zálohu 40 € na ubytovanie a ak si budete k dovolenke pridávať cestovné poistenie (odporúčame poistenie s poistením storna zájazdu), bude k zálohe 40 € pripočítaná ešte cena poistenia. Cenu a výhody cestovného poistenia nájdete tu

Za štandardných podmienok (žiadne vládne reštrikcie) platia pre zimný katalóg štandardné storno podmienky podľa Obchodných podmienok. Ak bude českou vládou neodporúčané cestovať do Vašej destinácie, môžete zájazd stornovať zdarma, s tým, že zaplatenú sumu prevedieme do kreditu (viac o kreditu TU). Ak bude platiť do cieľovej destinácie v termíne zájazdu zákaz cestovať, cestovná kancelária zájazd zruší a klientom vznikne nárok na vrátenie peňazí (do konca platnosti zákona Lex Voucher ho bude cestovná kancelária využívať v plnom znení).

Ak naše vláda vydá prehlásenie len s odporúčaním necestovať do cieľovej oblasti (nie zákaz, len odporúčanie), môžete u CK České kormidlo stornovať zájazd zdarma. Nebudeme Vám účtovať žiadne storno poplatky a zaplatenú sumu Vám prevedieme do kreditu. Tejto ponuky samozrejme využiť nemusíte, ale verte, že vládne odporúčanie nikoho k ničomu nezaväzuje a cestovná kancelária nemusí zájazdy rušiť, vracať peniaze a ak sa klient rozhodne zájazd stornovať zo svojej strany, môže mu úplne legitímne účtovať storno poplatky.

Ak vláda zakáže cestovanie alebo vláda cieľovej destinácie uzatvorí hranice či nepovolí vstup na svoje územie občanom Českej/Slovenskej republiky, zrušíme zájazd. V túto chvíľu Vám vznikne nárok na vrátenie zaplatených peňazí a my Vám ich vrátime alebo podľa daných okolností využijeme platný zákon a vystavíme Vám poukaz Lex Voucher alebo pripíšeme kredit (rozdiel medzi kreditom a poukazom Lex Voucher tu)

V tomto prípade nie je možné sa odvolať na žiadnu výnimku a štandardným spôsobom Vám budeme účtovať storno poplatky. Pozor, ak sa stane, že storno poplatok bude vyšší ako zaplatená suma, budete musieť rozdiel doplatiť podľa podmienok platnej cestovnej zmluvy.

Ak nebudeme na účte evidovať platby podľa splátkového kalendára (tzn. najneskôr 1.11.2020 prvý doplatok a mesiac pred odjazdom celá suma), bude Vaša rezervácia zrušená a štandardným spôsobom Vám budú účtované storno poplatky. 

Áno. Ak nie je uvedené inak, je možné kredit uplatniť a to v hodnote až 100 % celkovej ceny zájazdu. Ak máte kredit, bude sa automaticky uplatňovať podľa splátkového kalendára (tzn. 40 € záloha za ubytovaciu jednotku, prvý doplatok 40 € za každú osobu na cestovnej zmluve 1.11.2020 a doplatok do celkovej ceny zájazdu najneskôr mesiac pred odjazdom)

Záloha 40 € | Rezervujte si zimnú dovolenku

Zdieľajte akciu, ďakujeme